Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
2 lipca 2014

Demokracja

I KADENCJA RADY MIASTA RABKA – ZDRÓJ 1990 – 1994
Burmistrz Miasta: Witold Wnęk, Jan Wieczorkowski.

Zastępcy Burmistrzów: Stanisław Romaniuk, Mieczysław Matusik, Józef Łopata.

Sekretarz: Bogumiła Skawska, Maria Daszkiewicz.

Skarbnik – Maria Budyn.

Radni: 1. Kazimierz Bator, 2. Stefan Biedroń, 3. Maria Czyżowicz, 4. Jan Gaik, 5. ś.p. Marian Gorczyński +, 6. Władysław Habura, 7. Helena Jędrasiak, 8. Zdzisław Kochanowicz, 9. Stanisław Kołodziej, 10.Mieczysław Kossek, 11.Stanisław Kwak, 12.ś.p. Janusz Łęczyński +, 13.Józef Łopata, 14. ś.p. Jerzy Muniak +, 15.Anna Olszyńska, 16. ś.p. Jan Papierz +, 17.Kazimierz Pranica, 18.Franciszek Rapacz, 19.Zuzanna Rogowiec, 20.Józef Skawski, 21. Marian Szot, 22.Kazimierz Szczęśniak, 23. Witold Wnęk, 24. Czesław Wójtowicz, 25. Stanisław Zając, 26. Kazimierz Zapała.

Sołtysi: ś.p. Chrobak Franciszek – Rdzawka, Rapacz Czesław – Ponice, Ceremuga Jan – Chabówka. Przewodniczący Komitetów Osiedlowych: Śmietana Zbigniew – Zaryte, Łopata Józef – Słone, ś.p.Rola Władysław – Łęgi, Sroka Piotr – Orkana, Żarnowski Edward – Rynek, Szewczyk Edward – Sądecka, Jędrasiak Helena – Centrum, Aurita-Piątkowski Zbigniew – Nowy Świat.

II KADENCJA RADY MIASTA RABKA – ZDRÓJ 1994 – 1998
Burmistrz Miasta: Jan Wieczorkowski, Jan Pyka

Zastępcy Burmistrzów: Jan Pyka, Antoni Rapacz.

Sekretarz – Maria Daszkiewicz.

Skarbnik: Maria Budyn, Elżbieta Kościelniak.

Radni: 1. Maria Czyżowicz, 2. Ryszard Domaradzki, 3. Ewa Dubrowska, 4. Adam Haza, 5. Wojciech Iskrzycki, 6. Józef Łopata, 7. Adam Malacina, 8. ś.p. Jacek Miśkowiec +, 9. Jan Porzycki, 10.Antoni Rapacz, 11.Zuzanna Rogowiec, 12.Ewa Szajner, 13. Stanisław Sienkowiec, 14.Wojciech Skałka, 15. Józef Skawski, 16.Bogusław Sroka, 17.Bronisław Stachnik, 18.Paweł Stojowski, 19.Andrzej Tejza, 20. Kazimierz Teper, 21. Jan Wieczorkowski, 22. Kazimierz Zapała, 23. Zbigniew Żmuda, 24. Józefa Żurek.

Sołtysi: ś.p. Chrobak Franciszek – Rdzawka, Rapacz Antoni – Rdzawka, Iskrzycki Wojciech – Ponice, Domaradzki Ryszard – Chabówka.

Przewodniczący Komitetów Osiedlowych: Zapała Kazimierz – Zaryte, Zuber Krystyna – Słone, Zając Tomasz – Słone, Stefaniak Władysław – Łęgi, Żurek Edward – Traczykówka, Gozdecki Stanisław – Orkana, Tokarczyk Eugeniusz – Sądecka, Kurek Emil – Sądecka, Majchrzak Małgorzata – Centrum, Krasiński Florian – Nowy Świat.

III KADENCJA RADY MIASTA RABKA – ZDRÓJ 1998 – 2002
Burmistrz Miasta: Eligiusz Myśliwy, Józef Skawiańczyk.

Zastępca Burmistrza: Ryszard Domaradzki.

Sekretarz – Maria Daszkiewicz.

Skarbnik – Elżbieta Kościelniak.

Radni: 1. Ryszard Domaradzki, 2. Ewa Dubrowska, 3. Krzysztof Filas, 4. Władysław Habura, 5. Wojciech Iskrzycki, 6. Marian Leszczyński, 7. Andrzej Łopata, 8. Józef Łopata, 9. Dorota Majerczyk, 10. Sebastian Matoga, 11. Stanisław Miśkowiec, 12. Eligiusz Myśliwy, 13. Piotr Nowak, 14. Szczepan Oleksy, 15. Joanna Pałka, 16. Antoni Rapacz, 17. Czesław Rapacz, 18. Ewa Rutkowska, 19. Józef Skawiańczyk, 20. Paweł Stojowski, 21. Jan Syrek, 22. Cezary Sysiak, 23. Marek Szarawarski, 24. Michał Żmuda.

Sołtysi: Rapacz Antoni – Rdzawka, Rapacz Czesław – Ponice, Domaradzki Ryszard – Chabówka,

Przewodniczący Komitetów Osiedlowych: Zapała Kazimierz – Zaryte, Wójciak Jan – Słone, Teper Kazimierz – Łęgi, Żurek Edward – Traczykówka, Wójcik Ewa – Orkana, Kaczor Jan – Rynek, Łopata Janusz – Sądecka, Węclewicz Kazimierz – Centrum, ś.p.Szczypior Janina – Nowy Świat.

IV KADENCJA RADY MIASTA RABKA – ZDRÓJ 2002 – 2006
Burmistrz Miasta: Antoni Rapacz.

Zastępca Burmistrza: Tadeusz Wójciak.

Sekretarz – Maria Daszkiewicz.

Skarbnik: Elżbieta Kościelniak, Agnieszka Pacholarz.

Radni: 1. Ewa Dubrowska, 2. Ryszard Domaradzki, 3. ś.p. Tadeusz Głodek +, 4. Ewa Kiersztyn, 5. Włodzimierz Kuta – Łęczyński, 6. Józef Łopata, 7. Stanisław Miśkowiec, 8. Czesław Rapacz, 9. Anna Rola, 10.Ewa Rutkowska, 11.Paweł Stojowski, 12.Marek Szarawarski, 13.Waldemar Zając, 14.Michał Żmuda, 15.Edward Żurek.

Sołtysi: Rapacz Dorota – Rdzawka, Pukalski Mieczysław – Ponice, Domaradzki Ryszard – Chabówka,

Przewodniczący Komitetów Osiedlowych: Kuboń Marian – Zaryte, (Łapczyńska) Skawska Janina – Słone, Traczyk Ryszard – Łęgi, Górnicka-Orzeł Maria – Traczykówka, Szarawara Elżbieta – Orkana, Sarka Jan – Rynek, Łopata Janusz – Sądecka, Jurzak Tadeusz – Centrum, Kopytek Jerzy – Nowy Świat.

V KADENCJA RADY MIASTA RABKA – ZDRÓJ 2006 – 2010
Burmistrz Miasta: Ewa Przybyło.

Zastępca Burmistrza: Robert Wójciak.

Sekretarz – Maria Daszkiewicz.

Skarbnik: Agnieszka Pacholarz, Grażyna Dziechciowska.

Radni: 1. Ewa Dubrowska, 2. Ludwik Gacek, 3.ś.p.Tadeusz Głodek, 4. Maria Górnicka – Orzeł, 5. Anna Gut, 6. Wojciech Kusiak, 7. Stanisław Miśkowiec, 8. Mieczysław Pukalski, 9. Piotr Rabski, 10. Anna Rola, 11. Jan Sarka, 12.Małgorzata Sroczyńska, 13. Elżbieta Szarawara, 14.Ewa Wójcik, 15.Bernarda Renata Żaczek, 16. Edward Żurek.

Sołtysi: Kwak Stanisław – Rdzawka, Filas Józef – Rdzawka, Pukalska Katarzyna – Ponice, Zembal Jacek – Chabówka,

Przewodniczący Komitetów Osiedlowych: Zapała Kazimierz – Zaryte, Bryniarski Grzegorz – Słone, Sroka Robert – Łęgi, Parzątka Grzegorz – Traczykówka, Rusiecka Iwona – Orkana, Wojtyczko Anna – Rynek, Sadłowski Czesław – Sądecka, Zachwieja Wiktor – Centrum, Kopytek Jerzy – Nowy Świat.

VI KADENCJA RADY MIASTA RABKA – ZDRÓJ 2010 – 2014

Burmistrz Miasta: Ewa Przybyło.

Zastępca Burmistrza: Robert Wójciak.

Sekretarz – Maria Daszkiewicz.

Skarbnik: Grażyna Dziechciowska

Radni: Adam Czyszczoń
Maria Karolina Górnicka-Orzeł
Stanisław Michał Kiersztyn
Jan Maciej Kwatyra
Michalina Stanisława Maciuszek
Andrzej Roman Pędzimąż
Mieczysław Paweł Pukalski
Stefan Rapacz
Michał Adam Rogowiec
Czesław Sadłowski
Jan Surówka
Elżbieta Szarawara
Józefa Śmietana
Ryszard Traczyk
Bernarda Renata Żaczek

Sołtysi: Sołtys wsi Chabówka – Wdówka Renata,Sołtys wsi Ponice – Pukalska Katarzyna ,Sołtys wsi Rdzawka – Filas Józef

Przewodniczący Komitetów Osiedlowych : „Zaryte” Kusiak Andrzej – Przewodniczący  ,„Słone” Bryniarski Grzegorz – Przewodniczący     ,Traczykówka”-Zachara Maria – Przewodniczący .

„Nowy Świat”,Kopytek Jerzy – Przewodniczący.    „Centrum”-Zachwieja Wiktor – Przewodniczący.

„Orkana”Kwiatkowski Janusz – Przewodniczący.„Łęgi”   , Sroka Robert – Przewodniczący.

„Rynek”,Wojtyczko Anna – Przewodniczący.    ”Sądecka”,Sadłowski Czesław – Przewodniczący

VII KADENCJA RADY MIASTA RABKA – ZDRÓJ 2014 – 2018

Burmistrz Miasta: Ewa Przybyło.

Zastępca Burmistrza: Robert Wójciak.

Sekretarz – Maria Daszkiewicz.

Skarbnik: Grażyna Dziechciowska

Radni:

ŚMIETANA Józefa, zgłoszona Komitet Wyborczy RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA

WÓJTOWICZ Rafał Zygmunt zgłoszony Komitet Wyborczy Wyborców „Nasze Miasto”

WÓJCIAK Janusz Bronisław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczności z Gór,

KARKULA Katarzyna Anna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „Nasze Miasto”

TRACZYK Ryszard zgłoszony przez Komitet Wyborczy RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA

MACIUSZEK Michalina Stanisława zgłoszona Komitet Wyborczy Wyborców Ewy Przybyło

SZARAWARA Elżbieta zgłoszona Komitet Wyborczy RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA

HAJDYŁA Rafał Jerzy zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczności z Gór

GÓRNICKA-ORZEŁ Maria Karolina zgłoszona Komitet Wyborczy RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA

RAPACZ Stefan zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ewy Przybyło

SADŁOWSKI Czesław zgłoszony przez Komitet Wyborczy RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA

CIEPLIŃSKI Marek zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczności z Gór

WDÓWKA Renata zgłoszona Komitet Wyborczy RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA

PUKALSKI Mieczysław Paweł zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ewy Przybyło

CZYSZCZOŃ Adam zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ewy Przybyło

Sołtysi: Sołtys wsi Chabówka –     ,Sołtys wsi Ponice – P    ,Sołtys wsi Rdzawka –

 

 

Źródło: rabka.pl i BIP Rabka

24 thoughts on “Demokracja

Dodaj komentarz